• English

راه های تماس با ما   ←

۱۱۶ ۱۰ ۶۰ ۰۹۱۰

و

۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۷۱

بیارکالا تولید و تامین کالای صنعتی و ابزار دقیق

با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و ارائه محصولات و خدمات

توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار ایجاد می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.
توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار ایجاد می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

سایت بیار کالا از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه تولید و واردات لوازم ابزار دقیق و صنعتی آغاز نمود. این سایت ابتدا در راستای تامین نیاز خود و در ادامه جهت سهولت واردات کالا و مواد خام برای صنعت گران عزیز به فعالیت خود در زمینه واردات ادامه داد. 

بیار کالا امروز با برتری در رتبه های جستجو و فعالیت با بیش از ۱۰۰ واحد صنعتی اعم از کارخانه جات تولیدی ، صنایع نظامی ، سازمان های دولتی ، آب و فاضلاب و صنایع پتروشیمی و دیگر واحد های صنعتی خصوصی  در فعالیت خود در این زمینه ی کاری پیشتاز است و امید داریم تا بتوانیم با قدرتی مضاعف در سال های سخت اقتصادی و معیشتی در کنار هموطنان عزیزمان باشیم. 

یکی از اهداف سایت بیار کالا هوشمندانه و هدفدار نمودن واردات کالا به کشور عزیزمان می باشد. به طوری که بیار کالا جهت تامین مواد اولیه و دور زدن تحریم ها جهت راه اندازی چرخه تولید داخلی قدم برداشته و واردات را در راستای آسیب به تولید کنندگان داخلی انجام نخواهد داد. 

بخش عمده مشتریان ما را واحد های تولیدی انجام می دهند که ده ها یا صد ها نیروی کار داخلی را استخدام نموده اند و در  راستای تامین نیاز های تولیدی خود از سایت بیار کالا استفاده می نمایند. 

بیار کالا هم چنین در راستای حمایت ادامه دارد و هرچه بیشتر از تولید کنندگان داخلی اقدام به فروش مستقیم محصولات آن ها در این سایت نموده و به فروشگاهی قدرتمند در زمینه کالای صنعتی و ابزار دقیق تبدیل شده است. 

آغاز فعالیت

شروع کار واردات در کنار شرکت نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس و انجام برخی واردات در زمینه واردات مواد خام برای این شرکت. 

یک سال بعد

پیگیری تولیدات از طریق مواد خام وارد شده برای شرکت نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس. 

دو سال بعد

در ادامه قرارداد های موجود با شرکت توزیع برق استان البرز این شرکت از سال ۱۳۹۱ با افزایش تعداد نیرو های متخصص و مهندسین فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر ایران و با اشراف بر موضوع کاهش سطح آب های زیر زمینی و مسئله خشکسالی در کشور فعالیت های خود را در این زمینه آغاز نمود.

سه سال بعد

تجربه ی درخشان این شرکت در دو سال فعالیت در راستای کنتور های برق موجب گردید تا در سال ۱۳۹۲ این شرکت به عنوان پیمانکار برتر در استان صلاحیت تست تجهیزات اندازه گیری و عیب یابی پست های برق سطح استان البرز را دریافت نماید و طی قرارداد با شرکت توزیع نیرو فعالیت خود را در این زمینه آغاز نماید.

چهار سال بعد

پس از دو سال تحقیقات فشرده در راستای تجهیزات اندازه گیری و الکترونیکی در صنعت آب، این شرکت در سال ۱۳۹۳ اولین محصول خود را برای اندازه گیری آب های زیر سطحی با نام (ULM-100) تولید نمود که  تاییدیه دقت و صحت آن توسط دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران و پس از تست های عملیاتی و آزمایشگاهی صادر گردید.

این دستگاه توانست با توجه به قیمت پایین ، دقت و کارایی بالا مشتریان زیادی در کشور پیدا نموده و بسیار مورد استقبال قرار گیرد.

پنج سال بعد

در ادامه فعالیت های شرکت در راستای تجهیزات اندازه گیری آب های کشاورزی و در راستای فراخوان های وزارت نیرو در زمینه ی ساخت کنتور های هوشمند آب های کشاورزی این شرکت از سال ۱۳۹۴ تحقیقات خود را برای ساخت کنتور هوشمند آب بر اساس دستور العمل و استاندارد های مصوب وزارت نیرو آغاز نمود.

همچنین در این سال شرکت توانست دستگاه های فشارسنج آب خود با نام (PTL-100) و (PTL-100B) با قابلیت تله متری را جهت ارائه به بازار آماده نماید، که مورد استقبال شرکت های آب منطقه ایی در استان های مختلف کشور قرار بگیرد.

شش سال بعد

در سال ۱۳۹۵ این شرکت از اولین بردهای هوشمند چاه های کشاورزی خود رونمایی کرد. همچنین این کنتور های هوشمند در این سال در نمایشگاه آب و فاضلاب در تهران در معرض نمایش قرار گرفت.

همچنین این شرکت در ادامه فعالیت های خود توانست در سال ۱۳۹۵ بر محصولات الکترونیکی خود افزوده و با توجه به نیاز بازار کشور از اولین ارتفاع سنج های خود مبنی بر سنسور های آلتراسونیک و با فابلیت تله متری را ارئه نماید.

هفت سال بعد

در ادامه با توجه به قرار گیری روند واردات مواد خام شرکت نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس در شرایطی پایدار و موفقیت در زمینه واردات کالا ، بیار کالا تصمیم بر این گرفت تا خود را برای معرفی به دیگر شرکت های تولید کننده داخلی محک بزند. 

پس از عقد قرار داد با چند تولید کننده داخلی و پیگیری مناسب در راستای نیاز های آن ها موفق شدیم تا به تعهدات خود در قرار داد ها عمل نموده و واردات کالا را برای دیگر مشترین عزیزمان با ۱۰۰ درصد رضایت کامل انجان دهیم و آن ها را تبدیل به مشتریا دائمی خویش نماییم.

پیگیری واردات مشتریان قدیمی و تلاش برای معرفی برند بیار کالا به مشتریان جدید و افزودن آن ها به لیست مشتریان

با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعلام برخی محدودیت ها در سراسر جهان و داخل کشور ، برخی واحد های صنعتی در زمینه واردات کالا یا فروش محصولات خود دچار مشکلاتی شدند. 

از آن جایی که در دوران محدودیت ها سایت ها و صفحات اجتماعی اصلی ترین تامین کنندگان و خدمات رسانان در به مردم بودند ، بیار کالا نیز فعالیت خود را در این زمینه افزایش داده توانست خود را با بازار جدید مطابقت کامل دهد. 

بیار کالا در اواخر قرن جدید فعالیت خود را گسترش داد و این فعالیت را نیز کاملا مستقل نمود. 

تاسیس شرکت اندیشه سازان صنعت الکترونیک آسیا یکی از گام های بزرگ در راستای حقوقی کردن فعالیت های این شرکت و سازمانی نمودن آن بود.

در قرن جدید بیار کالا قصد دارد تا به بزرگترین قطب فروش لوازم صنعتی و ابزار دقیق و همچنین واردات مواد اولیه برای تولید کنندگان صنعتی تبدیل شود. 

امید واریم در کنار شما عزیزان به این مهم دست یابیم و به شما هم وطنان عزیز خدماتی با کیفیت را ارائه نماییم. 

برخی از مشتریان ما

گل گهر سیرجان
شرکت پتروشیمی زاگرس
شرکت نفت ستاره خلیج فارس
دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
دانشگاه بیرجند
دانشگاه امام حسین (ع)
آب و فاضلاب استان خراسان
نیرو هوایی
شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی
مپنا
آران تجهیز
شرکت رعد آب جنوب
آزمایشگاه کالیبراسیون کهن
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه: ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

شما هنور رای ندادید.

×

برای شروع گفتگو از طریق Whatsapp روی نام کارشناس کلیک کنید

×