• English

راه های تماس با ما   ←

۱۱۶ ۱۰ ۶۰ ۰۹۱۰

و

۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۷۱

بیارکالا تولید و تامین کالای صنعتی و ابزار دقیق

با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و ارائه محصولات و خدمات

توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار ایجاد می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.
توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار ایجاد می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

خرید از سایت alibaba

خرید از سایت alibaba بدون شک میان سایت‌های خارجی بسیار بیشتر انجام می‌شود و طرفداران خاص خود را دارد. سایت‌های متفاوتی در این زمینه و برای خرید وجود دارد اما بنا به دلایلی alibaba بیشتر مورد توجه قرار گرفته که در این محتوا به آن می‌پردازیم.

حتما سوالات زیادی در ذهن شما است. مانند اینکه چگونه از سایت علی بابا خرید کنیم ؟ دلایل خرید از این سایت چیست؟ آیا کالاهای آن قیمت مناسبی دارند؟ آیا علی بابا به ایران ارسال دارد ؟ چگونه امکان ارسال به ایران فراهم می‌شود؟

قبل از همه از اینکه سایت بیارکالا رو برای خرید از سایت alibaba.com انتخاب نموده اید از شما متشکریم. در اینجا سعی داریم تا در راستای خرید از سایت فروشگاهی علی بابا شما را به ساده ترین و بهترین شکل راهنمایی نماییم.

پس با ما همراه باشید!!!

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید از سایت علی بابا و تحویل در ایران با ما تماس بگیرید.

سایت alibaba علی بابا

alibaba یک شرکت چینی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۹ میلادی شروع کرده و بنیانگذار آن شخصی به نام jack ma بود. هدف از شروع فعالیت این سایت تجارت الکترونیک است. اکنون به یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت‌های خرید و فروش در جهان تبدیل شده که هر گونه کالایی در آن وجود دارد.

این شرکت بر اساس سه روش مشتری به مشتری، مشتری به بازرگان، بازرگان به بازرگان، بازرگان به مشتری تجارت خود را انجام می‌دهد. همچنین شامل سه زیرمجموعه علی بابا، تائوبائو و تیمال است. شاید بتوان گفت بیش از نیمی از تجارت الکترونیک چین بر عهده این سه مجموعه است.

شما می‌توانید به عنوان فروشنده یا خریدار در این سایت حضور داشته باشید. برای فروش که باید کلیه محصولات خود را عرضه کنید و یک پیشخوان در این سایت داشته باشید. و اما چگونگی خرید از سایت alibaba را که موضوع مطلب ما است، در ادامه توضیح خواهیم داد.

درسی که می توان از Jack Ma صاحب سایت علی بابا و علی اکسپرس گرفت

علی اکسپرس یکی دیگر از سایت‌های جک ما صاحب علی بابا می‌باشد. خرید از سایت Aliexpress نیز یکی دیگر از خدماتی است که بیارکالا ارائه می‌دهد.

این دو سایت تفاوت‌هایی دارند که در محتوای تفاوت علی بابا و علی اکسپرس به صورت کامل به بیان موارد آن پرداختیم. برای آگاهی بیشتر می‌توانید آن را مطالعه نمایید.

جک ما صاحب کنونی علی بابا و سایت علی اکسپرس که دارنده ثروتی در حدود ۳۲ میلیار دلار است گذشته جالبی داشته که به بخشی از آن می پردازیم.

او جمله ای معروف دارد که می گوید ” باید به شکست خوردن عادت کنید”

جک ما پس از اتمام دوران کالج در شهر زادگاهش هانگژو چین برای ۳۰ شغل مختلف رزومه می فرستد و جالب اینجاست که در هر ۳۰ شغل او را استخدام نمی کنند. جالب تر اینکه او را حتی در KFC که استخدامی به نسبت راحت و تضمینی داشته نیز رد می کنند.

جک ما به همراه ۲۳ شخص دیگر برای KFC درخواست استخدام می فرستد و جالب اینجاست که هر ۲۳ نفر استخدام می شوند و فقط او رد می شود. این اتفاق حتی زمانی که او برای استخدام شدن در اداره پلیس چین اقدام می کند نیز رخ می دهد. از بین ۵ شرکت کننده ۴ نفر استخدام می شوند و جک ما باز هم پذیرفته نمی شود.

حتی زمانی که او به همراه پسر عمویش در آزمون استار باکس شرکت می کند امتیازی بیشتر از پسرعمویش کسب می کند اما پسر عمویش را جای او استخدام می کنند.

حالا جک ما صحب ۳۲ میلیار دلار و چندین کسب و کار درآمد زا و با ارزش است در صورتی که می توانست یک کارگر kfc یا یک مامور ساده پلیس چین باید.

شما باید به شکست خوردن عادت کنید.

 

خرید از سایت alibaba
خرید از سایت alibaba

سایت علی بابا چیست و چه تفاوتی با سایت های دیگر دارد؟

اینروزها خرید از سایت‌های خارجی امری پرطرفدار و محبوب است. سایت خرید علی بابا چین یک بازار بزرگ آنلاین است که در آن تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در سراسر دنیا محصولات خود را به نمایش می گذارند و با نمایش عکس ، فیلم و مشخصات از محصولات و خدمات خود مشتریان را به سمت خودشان جلب می نمایند. به این صورت خرید از چین را ساده‌تر می‌کنند.

با یک نگاه کلی به آمار سایت خرید از علی بابا به بزرگی این غول اقتصادی می توان پی برد:

آیا سایت علی بابا فقط برای خرید کالا از چین است ؟

پاسخ به این سوال خیر است.

در واقع تمامی فروشندگان از تمامی نقاط جهان می توانند در این سایت کالا و خدمات خود را در معرض نمایش قرار دهند.

در واقع سایت علی بابا به دو دسته global seller که فروشندگان بین المللی و chinese seller که فروشندگاه چینی هستند تقسیم می شود. 

خرید از سایت علی بابا

گرچه که باید به این نکته توجه داشت که برخی از کشور ها به علت وجود تحریم ها قابلیت ثبت شرکت و ارائه محصولات و خدمات را در سایت علی بابا نخواهد داشت که متاسفانه کشور ایران هم در دسته کشور های ممنوعه حضور در سایت علی بابا به عنوان فروشنده قرار دارد.

اگر محصولی دارید و می خواهید آن را در سایت علی بابا در معرض نمایش بگذارید با ما تماس بگیرید.

چگونه می توان از سایت علی بابا چین خرید نمود؟

در یک نگاه کلی خرید مستقیم از علی بابا بسیار ساده است. در ادامه قصد داریم نحوه خرید از سایت علی بابا چین را توضیح دهیم.

پس از ورود به سایت علی بابا و جستجوی محصول مورد نظرتان می توانید با فروشنده وارد مذاکره شده و با دریافت پیش فاکتور به صورت آنلاین و یا واریز وجه به حساب فروشنده اقدام به خرید نمایید. 

اما مساله اینجاست که خرید برای کاربران ایرانی به این سادگی نیست و یک کاربر ایرانی برای خرید از سایت alibaba با چالش های زیر مواجه است: 
 1. به علت تحریم بانک های ایرانی امکان خرید آنلاین از فروشندگان وجود ندارد ، همچنین نمی توان مبالغ را مستقیما به حساب فروشندگاه انتقال داد.
 2. امکان ارسال مستقیم کالا از فروشنده ( چین) به مقصد مشتری (ایران) وجود ندارد.
 3. فروشندگاه سایت علی بابا با شرایط گمرکی ایران آشنایی کافی را ندارند و از شرایط ورود کالا و ممنوعیت احتمالی واردات یک کالا آشنا نیستند.

د ر کنار تمامی این شرایط بحث اعتماد به فروشنده نیز حائز اهمیت است. 

اگر چه که تمامی فروشندگاه علی بابا احراز هویت شده و دائما از طریق این سایت کنترل می شوند اما برای خرید ها با مبالغ بالا یا اطمینان مشتری از اصل بودن کالا و عدم تفاوت فنی با آن چه مشتری انتخاب نموده نیاز است تا مشتری از طریق یک واسط که یک شرکت  معتبر در ایران است فروشنده علی بابا و کالا مورد نظر را بررسی نماید.

در این راستا سایت بیار کالا سعی بر این داشته تا خرید از این سایت قدرتمند و جذاب را برای کاربران ایرانی ساده تر نموده و شما را در تمامی مراحل خرید از سایت alibaba راهنمایی و کمک نماید. همچنین تلاش می‌کند تا بهترین راهنمای خرید از سایت علی بابا برای شما باشد.

خرید از سایت alibaba علی بابا

خرید از سایت alibaba توسط تیم بیارکالا یکی از روش‌های آسان خرید از این سایت معتبر است. 

سایت بیار کالا در تمامی مراحل زیر برای خرید از علی بابا چین در کنار شما خواهد بود و خرید از علی بابا و تحویل در ایران را به صورت کامل انجام خواهد داد.

خرید از سایت علی بابا

۱- پیدا کردن کالا و خدمات مورد نظر شما در سایت علی بابا 

خرید از سایت علی بابا

۵- دریافت کالا در چین و نگه داری از کالا تا زمان ارسال به ایران 

خرید از سایت علی بابا

۲- مذاکره با فروشنده جهت محاسبه قیمت خرید از علی بابا

خرید از سایت علی بابا

۶- ارسال کالا از چین به ایران از خطوط هوایی و دریایی

خرید از سایت علی بابا

۳- بررسی فروشنده، اصل بودن کالا و عدم مغایرت فنی و ظاهری

خرید از سایت علی بابا

۷- انجام کلیه مراحل مربوط به ترخیص از گمرک

خرید از سایت علی بابا

۴- انتقال وجه به حساب فروشنده و خرید کالا در چین با نرخ روز ارز

خرید از سایت علی بابا

۸- تحویل کالا در تمامی نقاط ایران به مشتری 

جهت بهبود در روند سفارش و خرید از سایت alibaba می توانید طبق چارت زیر اقدام نمایید

خرید از سایت علی بابا

خرید از سایت alibaba علی بابا

چگونه از سایت علی بابا چین خرید کنیم ؟ برای خرید از سایت علی بابا در ایران باید اقداماتی را انجام داد. که در ادامه آن‌ها را عنوان می‌کنیم.

ساخت اکانت در سایت علی بابا

برای خرید از alibaba در ایران در مرحله اول شما باید وارد سایت شده و ثبت نام نمایید. سپس شما یک نام کاربری و یک رمز عبور دارید که هر بار برای وارد شدن به سایت آن را تایید می‌کنید.

یافتن تامین کننده مناسب

alibaba  به شما این اجازه را می‌دهد که از طریق یکی از تامین کننده‌های موجود در سایت خرید خود را انجام دهید. تامین کنندگان به دو حالت در حال فعالیت هستند:

 1. کارخانه‌ها: که در واقع همان تولید کنندگان محصول مورد نظر هستند. شما می‌توانید به صورت مستقیم از آن کارخانه خریداری کنید. اما سایت alibaba به عنوان یک واسطه مطمئن میان شما و تیم فروش آن کارخانه قرار می‌گیرد. تا با اطمینان بتوانید خرید خود را انجام دهید.
 2. شرکت بازرگانی: این نوع شرکت‌ها، محصولات را از کارخانه‌ها می‌خرند و در سپس به خریداران و درخواست کنندگان می‌فروشند.
مسئله‌ای که اینجا مهم تلقی می‌شود این است که از خرید چه هدفی دارید، برای چه کسب و کاری است و…

جستجوی محصول مورد نظر و سفارش از سایت علی بابا

شما با یک سایت بسیار بزرگ و تعداد زیادی تامین کننده و انواع مختلف محصول مورد نظر روبرو هستید. پس شاید کار سختی در پیش داشته باشید. باید هوشمندانه جستجو کنید و محصول را پیدا نمایید. در هنگام سرچ محصول باید قیمت‌ها را بررسی کنید. همچنین سفارش از علی بابا معمولا مبلغ حداقلی دارد که باید آن را رعایت کنید. در نهایت نوبت به پرداخت می‌رسد که از روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد.

خرید از alibaba و ارسال به ایران چگونه انجام می‌شود؟

خرید از سایت alibaba

برای خرید از سایت علی بابا و ارسال به ایران راه‌های مختلفی وجود دارد. اما به دلیل تغییر نرخ‌ها و بی ثباتی در این مسئله و همینطور قوانین خاص گمرکی، خرید و ارسال محصولات به ایران کمی به سختی انجام می‌شود. برای شخص و شرکتی که به این کار مسلط است کاری آسان‌تر خواهد بود.

سایت بیارکالا در این خصوص همراه شما است. برای خرید انواع محصولات از سایت علی بابا می‌توانید از خدمات مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

همچنین می‌توانید کلیه مراحل از خرید تا ترخیص و تحویل کالا را به ما بسپارید.

شرکت بیارکالا با سابقه‌ای بلند مدت در این زمینه در کنار شما خواهد بود.

چرا بیارکالا را به عنوان واسطه خرید از علی بابا انتخاب کنیم؟

چگونه از علی بابا خرید کنیم

برای خرید کالا از علی بابا و ارتباط با کارشناسان بیار کالا از طریق شماره‌های زیر اقدام نمایید.

آیا خرید از سایت alibaba مطمئن است؟

بله این سایت یکی از سایت‌هایی است که در بستری امن کار می‌کند. تنها موردی که مطرح است آشنایی شما به روند خرید و تحویل کالا می‌باشد. که در این زمینه می‌توانید با ما تماس بگیرید و از راهنمایی‌های متخصصان ما بهره مند شوید.

خرید از چین علی بابا چقدر هزینه دارد؟

همانطور که در محتوای این صفحه توضیح دادیم برخی از هزینه‌ها به ما تحمیل می‌شود تا بتوانیم کالایی را بخریم و در ایران تحویل بگیریم. در واقع به دلیل تحریم‌های حاضر ما مجبوریم علاوه بر هزینه خرید کالا، هزینه گمرک، هزینه‌های پستی و… را بپردازیم.

چگونه می‌توان واردات از چین علی بابا را از طریق واسطه انجام داد؟

بیارکالا یکی از شرکت‌های معتبری است که تهیه کالا و تحویل آن در ایران را به صورت کامل انجام می‌دهد. شما می‌توانید از این طریق و با واسطه به کالاهای مورد نظر خود برسید.

بهترین شرکت برای واردات از علی بابا کدام است؟

بهترین شرکت در این زمینه ابتدا مشاوره‌های رایگان ارائه می‌دهد. محدودیتی در تهیه کالا ندارد. به صورت خرده و عمده توانایی تهیه کالا را دارد. در بستری امن کلیه روندها را انجام می‌دهد. هزینه‌های عادلانه‌ای در نظر می‌گیرد. بیارکالا تلاش می‌کند تا کلیه اقدامات را در راستای رضایت مشتری انجام دهد.

۱۲ پاسخ

  1. سلام وقت شما هم بخیر، ممنون از شما بابت توجهتون
   بله به صورت کلی خرید از سایت Alibaba به صورت تک و عمده انجام می‌شود. اما با این حال شما لینک محصول مورد نظرتون رو برای ما از طریق واتساپ ارسال کنید تا قیمت نهایی رو خدمت شما اعلام کنیم.

 1. خرید از سایت علی بابا و تحویل در ایران کلا چند روز زمان نیاز داره؟ میخواستم بدونم کالا چند روزه دستم میرسه

  1. سلام دوست عزیز
   استعلام قیمت برای خرید از سایت alibaba و اعلام آن خدمت شما یک روز کاری زمان نیاز دارد.

 2. محاسبه قیمت خرید از علی بابا رو چجوری انجام میدین؟ قیمتایی که در وبسایت alibaba ثبت شدن درست هستن؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز و وقت بخیر
   خیر قیمت‌های موجود در سایت علی بابا دقیق نیستند. محاسبه قیمت هر کالا بسته به نوع کالا و تعداد سفارش متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دقیق کالا و هزینه حمل و نقل، لینک مورد نظر را از طریق واتساپ برای ما ارسال بفرمایید.

  1. سلام دوست عزیز
   ما از طریق دفتر خود در کشور چین، خرید کالا و حمل و ارسال آن را به ایران انجام می‌دهیم.

   1. سلام دوست عزیز، وقت بخیر
    ما بیشتر در زمینه واردات لوازم صنعتی و ابزار دقیق فعالیت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه: ۳.۸ / ۵. تعداد رای: ۱۶

شما هنور رای ندادید.

×

برای شروع گفتگو از طریق Whatsapp روی نام کارشناس کلیک کنید

×